PRODEJ ELEKTRONICKÝCH SOUČÁSTEK BENEŠOV >
O nás Elektromobilita Bateriová úložiště Servis FVE Kontakt Blog

Elektromobilita

Nabíjecí stanice, maximalizace výkonu

Bateriová úložiště

Vyrovnávací kapacita 30kWh až 320kWh

Servis FVE

„Opraveno, hotovo, vyrábíte!“

Servis FVE

K tomuto projektu jsme se dostali v podstatě oklikou.

Naše partnerská firma se zabývá servisem střídačů, invertorů velkých fotovoltaických elektráren, a díky tomu jsme byli občas poptáni na správu a provozování velkých ongridových FVE.

FVE tohoto typu se stavěly v úzkém časovém období daném fotovoltaickým boomem okolo roku 2010. Většina FVE běžela v posledních letech jaksi samospádem, vytvářela majitelům zdroj financí ale do jejich servis a údržba byly zanedbávané.

U každého technického zařízení s dobou provozu stoupají nároky na údržbu.

Z naší praxe se setkáváme s několika rozdílnými přístupy k této problematice. Většina servisních firem řešila potřebu zvýšené technické údržby žádostí o navýšení úhrady za servis. Obvykle nad hranici akceptovatelnou zákazníkem.

Další servisní organizace na servis rezignovaly a FVE provozovaly „dokud to nějak funguje a majitel to unese.“

Dalším faktorem omezující provozovatele FVE je fakt, že smluvní servisní podpora výrobců byla obvykle na 10 let. Servisní podpora stojí nemalé částky, takže je rušena okamžitě, jak je to možné.

Většina servisní podpory je ukončována letos, v roce 2019, přípdně v roce 2020. Bez technické podpory je jakýmkoli závada FVE katastrofou a FVE která má vyrábět a vydělávat najednou stojí.

Díky našim znalostem, které jsme získali opravami měničů ongridových střešních a polních elektráren, dokážeme opravit jakoukoli závadu. Většinu náhradních dílů potřebných pro opravy máme skladem.

Náš tým tvoří nadšenci a profesionálové které práce a řešení problémů baví.

Proto se od nás vždy dozvíte „opraveno, hotovo, vyrábíte“.

O nás Elektromobilita Bateriová úložiště Servis FVE Kontakt Blog
© 2023 NESKOM s.r.o pekar@neskom.com +420 602 328 542